Toto jsou jediné oficiální webové stránky naší společnosti Tegola Bohemia, s.r.o. v České republice a na Slovensku. Upozorňujeme, že následující společnosti nejsou našimi smluvními partnery a naší společnost nezastupují: D.S.M. Praha (levnestavebniny.cz), COVERNIT ČR (swisshobby.cz), PK Profiles , Hille CZ, Hiltech CZ.

Střešní šindele

Nabízíme nejširší sortiment asfaltových šindelů na trhu. Naše výrobky, díky technickým vlastnostem a estetické hodnotě, jsou schopny uspokojit nejrůznější architektonické požadavky a současně zaručují odolnost vůči atmosférickým vlivům, dlouhou životnost, minimální nároky na údržby, snadnou a rychlou pokládku, což jsou skutečné hodnoty pro bydlení ve třetím tisíciletí.

METAL LINE

KRYTINA S KOVOVOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU
V roce 1993 naše sotisfikované výrobní technologie umožnily nové zhodnocení starobylých a prestižních materiálů, kterými jsou ušlechtilé kovy. Vznikly šindele Prestige, které umožňují vizuální provedení "celokovových" střech.            

PREMIUM LINE

PREMIUM LINE
Krytina, která svými technickými parametry vyhovuje i těm nejnáročnějším klimatickým podmínkám. Sedm tvarových variant je nabízeno v celkem 45 barevných modifikacích keramizovaného posypu. V průběhu roku 2011 došlo ze strany výrobce k přejmenování části tohoto sortimentu. Původní označení je uvedeno v závorkách. Současně se změnou názvů se změnil i vzhled obalů krytiny.            

TOP SHINGLE

TOP Shingle
Ekonomická alternativa k řadě Shingle line. Sortiment zahrnuje 2 tvarové alternativy – klasický obdélníkový tvar a bobrovku. 16 barevných variant umožňuje uspokojit estetické požadavky širokého spektra investorů.            

ECO ROOF

ECO ROOF
Střešní krytina určená zejména pro méně namáhané stavby. Jedná se o cenově nejdostupnější část sortimentu. Je k dispozici ve třech tvarových variantách v celkem dvanácti barevných odstínech. Předností je velmi nízká hmotnost.            
2011 © TEGOLA | Redakční systém MultiCMS