Toto jsou jediné oficiální webové stránky naší společnosti Tegola Bohemia, s.r.o. v České republice a na Slovensku. Upozorňujeme, že následující společnosti nejsou našimi smluvními partnery a naší společnost nezastupují: D.S.M. Praha (levnestavebniny.cz), COVERNIT ČR (swisshobby.cz), PK Profiles , Hille CZ, Hiltech CZ.

O společnosti

Firma TEGOLA Bohemia spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1991. Mateřská společnost firma TEGOLA Canadese zaujímá vedoucí postavení v Evropě ve výrobě asfaltových šindelů (podíl na evropském trhu 43%). Každý den vyrobí 80 000 m2 šindelů, což odpovídá přibližně 400 střechám běžných rozměrů; jinými slovy: vyrábí jednu střechu každé 2,5 minuty. Druhý výrobní závod, nacházející se v Davydovu, 80 km od Moskvy, byl uveden do provozu v dubnu roku 2004.

V roce 1993 bylo instalováno výjimečné zařízení, jediné na světě, určené pro výrobu krytiny řady PRESTIGE, šindelů krytých fólií z mědi o čistotě 99,7%. Společnost nabízí kompletní řešení střechy, tj. šindele, difúzní fólie, střešní doplňky, větranou střechu, střešní okna. Kompletní střešní systém je ověřený a používaný na celém světě. Prodejní síť je tvořena obchodními zástupci, dovozci a distributory ve více než 70ti zemích celého světa. TEGOLA Canadese vlastní obchodní společnosti v Polsku, Rumunsku, České republice, Maďarsku, na Slovensku, v Rusku, Slovinsku – Chorvatsku, Brazílii, Číně a USA.

Náš nový produkt, fotovoltaický šindel TEGOSOLAR, vznikl ve spolupráci TEGOLA Canadese s americkým výrobcem UNISOLAR.

TEGOLA Bohemia spol. s r.o. navázala spolupráci s několika dalšími evropskými výrobci stavebních materiálů. V současné době umíme realizovat ploché střechy z materiálů italské firmy General Membrane, nopové fólie a geosyntetika od firmy TeMa (Itálie) a tepelné izolace od společnosti S.T.I.F, taktéž z Itálie.

Tisk
Zpět
2011 © TEGOLA | Redakční systém MultiCMS