Toto jsou jediné oficiální webové stránky naší společnosti Tegola Bohemia, s.r.o. v České republice a na Slovensku. Upozorňujeme, že následující společnosti nejsou našimi smluvními partnery a naší společnost nezastupují: D.S.M. Praha (levnestavebniny.cz), COVERNIT ČR (swisshobby.cz), PK Profiles , Hille CZ, Hiltech CZ.

Isoltema

EKOBIT

Pásky Ekobit jsou určeny pro široké možnosti použití ve stavební výrobě jako izolační a těsnící materiál.

Samolepící bezvložkové asfaltové pásy s kovovou povrchovou úpravou. Dodávají se v šířkách od 3 cm do 100 cm. Návin role je 10 m. Povrchová vrstva je tvořena fólií z přírodního, barveného nebo profilovaného hliníku, případně z mědi.
Pásky Ekobit jsou určeny pro široké možnosti použití ve stavební výrobě jako izolační a těsnící materiál.
Montáž se provádí bez speciálního nářadí a bez použití plamene. Povrch, na který se pásky nanáší, se obvykle pouze ošetří vhodným penetračním nátěrem. Pásky Ekobit jsou dokonale vodotěsné, odolávají mechanickému namáhání, jsou odolné vůči působení chemických látek a atmosférických vlivů, včetně UV záření.
Pásky Ekobit jsou elastické a mají dokonalou tvarovou paměť.

ELOTENE

Elotene je výrobek, který je kompatibilní s většinou stavebních materiálů a výrobků běžně používaných ve stavebnictví a je zárukou dokonalé izolace.

Samolepící asfaltové pásy pro ochranu plynového potrubí proti průrazu elektrickým proudem. Jedná se o bezvložkové pásky z vysoce modifikovaného samolepícího asfaltu. Absence výztužné vložky umožňuje protažení tohoto materiálu až o 1000%. Tato vlastnost zabezpečuje dokonalou těsnost a přilnavost k izolovanému podkladu. Použití pásek z řady Elotene je mimořádně snadné. Ošetřovaný povrch se obvykle pouze opatří penetračním nátěrem. Při montáži není nutno používat žadné speciální nářadí.
Elotene je výrobek, který je kompatibilní s většinou stavebních materiálů a výrobků běžně používaných ve stavebnictví a je zárukou dokonalé izolace. Způsoby aplikace jsou uvedeny v technickém listu.

KONTABIT

Oboustranně samolepící bezvložkový pás z vysoce modifikovaného asfaltu. Je určen zejména pro těsnění prostupů u hydroizolačních systémů. Má vynikající průtažnost (až 1000 %) a tvarovou paměť. Aplikace je jednoduchá. Stačí pouze těsněné povrchy opatřit vhodným penetračním natěradlem. Dodávané šířky jsou od 3 do 20 cm, vždy v návinu role 10 bm.

 

CE certifikátSeznam produktů EKOBITTechnický list EKOBITSeznam produktů ELOTENETechnický list ELOTENESeznam produktů KONTABIT
2011 © TEGOLA | Redakční systém MultiCMS