Toto jsou jediné oficiální webové stránky naší společnosti Tegola Bohemia, s.r.o. v České republice a na Slovensku. Upozorňujeme, že následující společnosti nejsou našimi smluvními partnery a naší společnost nezastupují: D.S.M. Praha (levnestavebniny.cz), COVERNIT ČR (swisshobby.cz), PK Profiles , Hille CZ, Hiltech CZ.

Drenážní geokompozity QDrain

Drenážní geokompozity jsou geosyntetika o tloušťce do 2 cm, složené z prostorového poly-
propylenového drenážního jádra opatřeného po jedné či obou stranách separačních geotextilií, případně geotextilií z jedné a vodonepropustnou fólií z druhé strany. Výrobky opatřené fólií mají v kraji role zaintegrovaný studený spoj.
Drenážní geokompozity mají velkou schopnost vést kapaliny a plyny ve své rovině; proto jejich uplatnění spočívá ve všech aplikacích, kde se obvykle v drenážní funkci používá propustný zrnitý materiál.

QDrain C má drenážní jádro z PP monofilamentů, spletených a svařených v místě kontaktu, tvarované do hrotovité struktury. Vysoká drenážní kapacita při zatížení do 50 kPa.
Široké uplatnění v zelených střechách, drenážích základových zdí, výstavbě skládek, tunelů, násypů a v drenážích opěrných konstrukcí.

QDrain Z má drenážní PP jádro tvarované do podélných (ZW) nebo příčných (ZM) kanálků. Vzhledem k malé stlačitelnosti jádra vykazuje vysokou propustnost kapalin a plynů v rovině geosyntetika i při zatížení nad 100 kPa.

 

Realizace Drenážní geokompozity QDrain
Technická dokumentaceDrenážní geokompozity (Stavební a investorské noviny 4/2011)
2011 © TEGOLA | Redakční systém MultiCMS